Hazır Ürünlerimiz
DİĞER ÜRÜNLERİMİZ
Bebek Şekeri

Anasayfa

  ELİMİZDEKİ YÜZLERCE ÇEŞİT ÜRÜNDEN SADECE BİR KAÇINI BU SİTEMİZDE YAYINLAYABİLDİK. VE SÜREKLİ YENİ ÜRÜNLERİMİZ GELMEKTEDİR. SİTEMİZDE GÖREMEDİĞİNİZ ÜRÜN RESMİNİ  MEİL YOLUYLA BİZE GÖNDERİRSENİZ.EN KISA SÜREDE TOPTAN FİYATINI SİZE İLETEBİLİRİZ.
TEL. ÇOK YOĞUN
LÜTFEN TEL ARAMAYINIZ.
DÜKKAN SATIŞIMIZ YOKTUR.
SATIŞIMIZ TOPTANDIR

Tüm Soru ve Sorunlarınızı bu meilimize yazabilirsiniz.
aliyagmurtr@hotmail.com

 

 

 

 

 

Nikah şekeri, evlenen çiftlerin, kendileri için bu çok önemli günün, paylaşımı karşılığında, davetlilerine şükranlarını sunma yoludur.

Bu Sunum Nasıl Olmalıdır?

Nikah şekeri ikram etme uzun yıllardır yapılan bir uygulama olduğundan doğal olarak geleneksel bir özellik taşımaktadır. Fakat aynı zamanda da evlenen çiftin zevkini ve anlayışını yansıtması açısından da kişilere özel bir yapıya bürünmektedir. Bu da nikah şekerlerine Özellikle zaman içinde ve son yıllarda çok çeşitlilik katmıştır.Nikah Şekeri Nasıl Çeşitlenmiştir?

Nikah şekerleri; vanilyalı, çikolatalı, beyaz, gümüş, renkli bademlerden ya da sadece çekirdek şekerlerden olabileceği gibi, lavanta ve kurutulmuş güzel kokulu otlardan da hazırlanabilir. Gerisi tamamen istenen hatıra objelerle birleştirmeye kalır. Bu ikramlardan herhangi biri kullanılarak yapılabilecek türlü objeler vardır.

Son Yıllarda Nikah Şekerinde Kullanılan Objeler Nelerdir Bunun Bir Modası Olur mu?
Moda, ilgili alam ne olursa olsun; yeni olanın ve popüler olarak kullanılmak istenenlerin karşılığıdır.

Eskiden evlenecek çiftler belli sınırlar içinde kendilerine sunulabilen modellerden seçmek durumundaydılar. Şimdi ise hem iç piyasada yaşanan gelişme ile hem de özellikle daha çok ithal malzemelerin ve objelerin kullanımı ile milyonlarca seçenekle karşı karşıyalar.

Nikah Şekeri Nasıl Çeşitlenmiştir?
Nikah şekerleri; vanilyalı, çikolatalı, beyaz, gümüş, renkli bademlerden ya da sadece çekirdek şekerlerden olabileceği gibi, lavanta ve kurutulmuş güzel kokulu otlardan da hazırlanabilir. Gerisi tamamen istenen hatıra objelerle birleştirmeye kalır. Bu ikramlardan herhangi biri kullanılarak yapılabilecek türlü objeler vardır.Son Yıllarda Nikah Şekerinde Kullanılan Objeler Nelerdir Bunun Bir Modası Olur mu? Moda, ilgili alam ne olursa olsun; yeni olanın ve popüler olarak kullanılmak istenenlerin karşılığıdır. Eskiden evlenecek çiftler belli sınırlar içinde kendilerine sunulabilen modellerden seçmek durumundaydılar. Şimdi ise hem iç piyasada yaşanan gelişme ile hem de özellikle daha çok ithal malzemelerin ve objelerin kullanımı ile milyonlarca seçenekle karşı karşıyalar. Örneğin; eskiden kuru çiçekler ile yapılan klasik buketler yerini şimdilerde, çeşitli ithal yapay çiçeklerle ve simli, taşlı, renkli boncuklu dallarla hazırlanabilen modellere bırakmış durumda. Özellikle son zamanlarda kullanılan objeleri sayarsak; çeşitli espirili gelin-damat bibloları, deniz kabuklan, güncel konseptlerden kelebekler, gümüş objeler, kristal hediyelik objeler, resim çerçeveleri, porselen, karton, ahşap, kutular, melekler, keseler, sevimli oyuncaklar, buzdolabı mıknatısları, anahtarlıklar, çeşitli renkli ve kokulu mumlar ve sabunlar ve hatta Tema Vakfı palamut tohumları ya da ağaç dikme sertifikası gibi... 

Çiftlerin Ne kadar Süre Önce Nikah Şekeri ve Davetiye Siparişi Vermeleri Gerekir? 
Nikah veya düğün tarihinden 3-4 hafta önce sipariş verilmelidir. Bu yapılacak işe ve miktara bağlıdır. Genelde çiftler düğün günlerini aldıklarında davetiye siparişi ile nikah şekerini de verirler. Davetiyemiz ve Şekerimiz bir konsept olsun diyenler genelde bunu uygular.

Ortalama Ne kadarlık Bir Bütçe Ayrılmalıdır?

100 adet davetiye yapılacak ise 150–200 adet şekere ihtiyaç vardır. Bu da ortalama 100 adet davetiye için 100 ytl, 200 adet şeker için 200 ytl. Gibi bir maliyettir. Ancak bu fiyatların üzerinde veya altında, kullanılacak objeye ve malzemeye göre kendilerine uygun seçenekler her zaman bulabilirler. İşte firmamız bu maliyetleri sizler için çok çok daha aşağılara çekmeyi başarmıştır. Firmamız Kaliteli ürünleri daha uygun fiyata sizlere sunmanın mutluluğu içindedir. KAMPANYALI FİYATA WEB SİTEMİZDE BİR ÇOK ÜRÜNÜ PİYASANIN YARISININ DA ALTINDA FİYATLARA SATIN ALABİLİRSİNİZ... 

MEVLÜT ŞEKERİ

mevlüt şekeri satış

Bebek Şekeri Malzeme