• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/nikahsekerimalzeme
Ürün ve Hizmetler
Hazır Ürünlerimiz
DİĞER ÜRÜNLERİMİZ
Instagram'da Biz!
Eminönü Toptan Çiçek

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

      NİKAH ŞEKERİ MALZEME SATIŞIMIZ TOPTANDIR .DÜKKAN SATIŞIMIZ YOKTUR. SİPARİŞ LİSTENİZ İNTERNET VEYA  FAKS YOLUYLA TARAFIMIZA  ULAŞTIĞINDA  BİR GÜN SONRA DEPODAN SİPARİŞLERİNİZ GETİRTİLMEKTE DÜKKANDAN YADA KARGO İLE TESLİMAT YAPILMAKTADIR.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Takip zorluğu nedeniyle Telefonla sipariş alamıyoruz.Lütfen acil durumlar dışında özellikle cep tel aramayınız.Zaten aşırı yoğun olduğundan meşkul çalacaktır.

Her ürünün altında bulunan Sipariş butonuna basıp formu doldurmanız yeterlidir. Siparişiniz acilse ve ürünleri tek tek sipariş vermek istemiyorsanız bir ürünün sipariş bölümündeki mesaj  kısmına tüm listenizi sitede yazan fiyatlarıyla beraber ve toplam tutarıda ekleyerek yazabilirsiniz,bu bölüme  miktar, renk ve öğrenmek istediklerinizi yazabilirsiniz.bu şekilde size en kısa sürede onay meili gelecektir.

NUMUNE GÖNDEREMİYORUZ

Tekli adet olarak numune gönderemiyoruz. Çünkü her paketten birkaç adet aldığımızda paketler eksiliyor. kalan paket ziyan oluyor veya elimizde kalıyor  .paket olarak alabilirsiniz.Örneğin lateks gül 120 adetlik paketi 6 tl. gibi. biblolarda  en az sipariş miktarı 50 adettir.

1-Parekende dükkan satışımız yoktur. Bu nedenle siparişleriniz depodan gelmesi ve hazırlanması 24 saat içerisinde yapılmaktadır.

2-Talep ettiğiniz ürünün renk, adet ve özelliklerini açıkça belirterek meil  yada faks yoluyla iletiniz.

3-Siparişleriniz 200 tl ve üzerinde olduğunda kargo masrafı tarafımızdan ödenecektir.

4-Fiyatlarımız indirimli koli bazı toptan son fiyatlardır.

5-İthal ürünlerimiz renk ve çeşit yönünden bitebilmektedir. siparişlerinizi almadan evvel teyit alınız.

6-Ödeme şekli nakittir. Siparişleriniz ödeme geldikten sonra işleme girecektir.Çek-senet-açık hesap v.s. çalışılmamaktadır.

7-Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

 

Online Sipariş
MEVLÜT ŞEKERİ

mevlüt şekeri satış