SIK SORULAN SORULAR

LÜTFEN TELEFON İLE ARAMAYINIZ. SABAHTAN İTİBAREN BİNLERCE LÜZÜMSUZ TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPMAK ZORUNDA KALDIĞIMIZDAN İŞİMİZİ YAPAMIYORUZ. TÜM SORU ve SORUNLARINIZI MAİL YOLUYLA MÜMKÜN OLAN EN KISA SÜREDE MUTLAKA CEVAPLIYORUZ.


BU KONUDAKİ ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

E-mail adresimiz: aliyagmurtr@hotmail.com

En hızlı ve kolay Nasıl Sipariş verebilirim?

En hızlı ve kolay sipariş yöntemi sipariş listenize meil adresimize topluca sitede yazan fiyatları ile birlikte yazmanızdır. fiyatlar kod yerine geçmektedir. 

ÖRNEK SİPARİŞ LİSTESİ;
1- 023 bebe 100 adet 50 tl
2-065 bebe 150 adet 90 tl
3-Simli tül 5 pk pembe 40 tl
4-Magnet 1000 adet 35 tl
5-Tüy 10 pk pembe 35 tl
Toplam:250 tl

 Sipariş limitiniz nedir?

Yoğunluk nedeniyle paketlemeler yetişmediğinden en az 50 tl ve üzeri siparişleri gönderebiliyoruz. bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Sitenizde Aradığım bir ürünü en hızlı nasıl bulurum?

Sitemizde anasayfada sağ üst köşede ürün ara butonumuz var. Örneğin mıknatıs , kelebek, yada kurdele aradınız buraya bu kelimeyi yazıp aratmanız yeterlidir. 

Sipariş vermek istiyorum ama internete güvenemiyorum.

       Bizim müşterilerimizin çoğu sabit bu işi sürekli yapan kişiler olduğundan onları üzecek kadar zengin değiliz. Hatta kargoda paket kaybolsa bile hemen ya yenisi gider yada ücret iade olur.O yüzdende aslında her müşteri iş ortağımızdır. Tereddütsüz 500-1000 veya 2000 tl yi gönderirler. mallarıda gider. İnsanlık hali hesapta eksik yada fazla olursa da bi sonraki kargoda telafi edilir.

Ürünleri İşyerinizden görerek alabilirmiyim?

Hayır işyerimizden malzeme satışımız yoktur.satışımız sadece internetten sitemiz üzerindendir.Malzeme çeşitlerimiz işyerimizde yoktur. satışımız nikah şekercilere yönelik olup  toptandır.Önceden sipariş vererek ürünler depodan getirtilmektedir.ama bir gün önceden  sipariş vererekte işyerimizden ürünleri teslim alabilirsiniz.

 Bana çok acil malzeme lazım nasıl alabilirim?

Acil Siparişlerinizi ayrı ayrı formlarda Siteden vermeyiniz. listenizin tamamını aliyagmurtr@hotmail.com direk meilimize adet, renk ve fiyat belirterek topluca yazınız.

           gece-gündüz 24  saat sipariş verebilirsiniz. Sipariş için mesai saatini beklemeyiniz. gelen meil sırasına göre  mümkün olan en kısa sürede size döneceğiz.

Parayı gönderdim ürünüm gelmedi neden?

 genelde yapılan hata ödeme yapılıyor ama bize ödeme bilgisi verilmiyor.veya ödeme yapıldığı telefonla söyleniyor.buda aşırı yoğunluktan arada kaynayabiliyor.  söz uçar yazı kalır. bu nedenle mutlaka ödemenizi meil yoluyla bildiriniz. açık doğru adres ve telefonunuzuda bu meile yazınız.

Ürünleriniz hakkında en hızlı bilgiyi nasıl alabilirim?

Tüm sorularınızı mail yoluyla sorabilirsiniz. En kısa sürede size mutlaka en olumlu cevap verilecektir. Çok acil olmadıkça lütfen tel aramayınız. Aşırı yoğun olduğundan tel aramalarda cevaplamalar kısa ve geçiştirme şeklinde olmaktadır.

Telefonla sipariş verebilirmiyim.?

Takip zorluğu nedeniyle tel sipariş alamıyoruz.Tüm öğrenmek istediklerinizi meil yoluyla sorunuz, size mümkün olan en kısa sürede mutlaka cevap verilecektir.Sezon nedeniyle tel aşırı yoğunuz. Bu nedenle lütfen özellikle cep  tel aramayınız.Zaten genelde meşkul çalmaktadır.

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siteye üye olmanız gerekmiyor.Hatanın en aza indirilmesi ve sipariş takip zorluğu nedeniyle Telefonla sipariş alamıyoruz.Her ürünün altında bulunan Sipariş butonuna basıp formu doldurmanız yeterlidir. Siparişiniz acilse ve ürünleri tek tek sipariş vermek istemiyorsanız bir ürünün sipariş bölümündeki mesaj  kısmına tüm listenizi sitede yazan fiyatlarıyla beraber ve toplam tutarıda ekleyerek yazabilirsiniz,bu bölüme  miktar, renk ve öğrenmek istediklerinizi yazabilirsiniz.bu şekilde size en kısa sürede onay meili gelecektir.

Telefonla sipariş verebilirmiyim?

Hataları en aza indirmek ve hızlı neticelendirmek için sadece siteden sipariş alıyoruz. telefonla sipariş almıyoruz.sormak istediklerinizide yine siteden sorabilirsiniz. yoğunluk nedeniyle telefonlarımız aşırı meşkul olacaktır.

 

Ödemeyi Nasıl ve Nereye Yapabilirim?     

Ödemeyi onay meili geldikten sonra iletişim ve ödeme sayfamızda bulunan hesap numaralarımıza yapabilirsiniz.

Siparişlerim Kaç Günde Gelir?

 600 km mesafeye kadar 1 günde daha uzun mesafelerde 2 günde gelecektir. Saat 13:00'a kadar ödemesi gelen siparişleriniz aynı gün, 13:00'dan sonra ödemesi gelen siparişleriniz bir gün sonra kargoya verilir. 

Kargo Ücreti Ne Kadar?

200 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo masrafı tarafımızdan ödenmektedir.200 tl altı siparişlerinizde ise anlaşmalı kargomuz ile 8-10 tl civarı tutmaktadır.   

 Nasıl Güvenebilirim? Ya Paracıklarımı alıp Avrupa'ya kaçarsanız?

Nikah şekeri malzemeleri çok büyük rakamlar tutmamaktadır. Ortalama tutar 100-500 tl civarıdır ve bu rakam bizi Avrupaya götürmez. Şaka biryana 1999'da kurulmuş bir firmayız .İlk siparişlerinizde mutlaka iki tarafında tedirginliği olmaktadır. Ama birsüre çalıştıktan sonra ilişkiler tamamen karşılıklı güvene dayanmaktadır.

 Beyenmediğim Ürünün İadesi Mümkünmüdür?

Evet değişim ve iadelerde kargo masraflarını ödeyerek geri iade edebilirsiniz

Numune gönderiyormusunuz?

Hayır numune gönderemiyoruz.Tekli adet olarak numune gönderemiyoruz. Çünkü her paketten birkaç adet aldığımızda paketler eksiliyor. kalan paket ziyan oluyor veya elimizde kalıyor  .paket olarak alabilirsiniz.Örneğin lateks gül 120 adetlik paketi 6 tl. gibi. biblolarda  en az sipariş miktarı 20 adettir.

Sitenizde olmayan ürünleri görebilirmiyim?

sitemizde olmayan ürünlerden talep ederseniz. ürün resmini iletişim sayfamızdaki meil adresimize göndermeniz yeterlidir. size en kısa sürede olumlu yada olumsuz cevap verilecektir.Bu konuda lütfen tel aramayınız.

1000 adet veya 10 koli ürün alırsam indirim yapıyormusunuz.?

fiyatlarımız toptan koli bazı fiyatlardır.  sitemizde yazan fiyatlar indirimli toptan son fiyatlarımızdır.

Ürünler Kargoda Kırılabilirmi?

Evet nadirende olsa ürünler kargodaki aktarmalar esnasında kırılma olabilir. Biz ürünlerin size  sağlam ulaşması için sağlam paketliyoruz.  Ürünlerimizin teslim yeri işyerimizdir.Biz ürünleri sizin adınıza kargoya veriyoruz. Kargo ücreti ve taşıma güvenliği alıcıya ve Kargoya aittir. 
Ürünlerimiz karton koliler ile sevkedilmektedir. 

Kargoyla İlgili Sorun Yaşarsam Ne Yapmalıyım.?

Kargoyla ilgili yaşadığınız her türlü sorun , şikayet ve memnuniyetinizi  ilgili kargocunun adını ve soyadını yazarak mutlaka bize meil yoluyla yazılı olarak bildiriniz. meilleriniz kargonun  müşteri hizmetleriyle en üst seviyede paylaşılmaktadır ve gereği yapılmaktadır.
  

Sitenizden En ucuz fiyata nasıl ürün alabilirim?


genelde en çok yapılan hata birim maliyetlerin hesabının yapılmamasıdır. özellikle her şekercinin olmazsa olmazı olan silikon, mıknatıs, lavanta, 3 ana renk org tül, 3 ana renk lateks gül,3 ana renk kurdeleler.  örneğin sitemizde magnet 100 adet fiyatı 5 tl  . ama 1000 adet fiyatı 35 tl. bu şu demektir. 500 adet mıknatıs alana 500 adet bedava. bir diğer hatada siparişlerin planlanarak ve hesaplanarak yapılmaması. planlı bir siparişte diyelimki 130 tl lik bir listeniz var. buna 70 tl lik daha size herzaman lazım olacak ürün ekleyip 200 tl ye tamamlayarak böylece kargo ücretinden kurtulmuş olursunuz. 

 

                                  YURTDIŞI KARGOLARI

Yurtdışına Ürün gönderiyormusunuz?

*Evet Yurtdışına 100 euro ve üzeri siparişleri PTT kargo ile  gönderiyoruz

Yurtdışı kargo ücretleri nekadardır?

*Kargo ücreti koli ağırlığına ve ülkeye göre değişiyor. 10 kiloluk bir paket yaklaşık 80 tl ye gidiyor.

Yurtdışı siparişlerinde ödemeyi nasıl yapabilirim?


*Ödemeyi paypal ile yada western unionla Euro olarak yapabilirsiniz.

Yurtdışına nasıl sipariş verebilirim?

*Yurtdışı için  Sipariş listenizi bu meilden sitede yazan fiyatları ile birlikte topluca yazabilirsiniz. 
Fiyatlar kod yerine geçiyor.
E-Mail: aliyagmurtr@hotmail.com

Yurtdışı Kargo masrafında indirim yapıyormusunuz?

*Evet Yurtdışı müşterilerimizin kargo maliyetlerini azaltmak amacıyla 
01 Ocak 2015 ten itibaren Yurtdışı kargolarında 200 euro ve üzeri siparişlerde kargo masrafının %25 ini biz ödeyeceğiz.  Örneğin kargo ücreti 80 tl tutmuş ise. %25 i olan 20 tl yi biz ödeyeceğiz. kargoyu 60 tl olarak göndereceğiz.  
Yurtdışı kargo masrafını nasıl en aza indirebilirim.?

* Yurtdışı kargolarında müşterinize mahcup olmamak için teslim zamanını zamanı 3-5 gün veya daha fazla gün opsiyonlu verin. çünkü ürün binlerce kilometre uzaktan gelecek. kargoda veya gümrükte gecikmeler olabilir. müşteri çok acil istiyorsa elinizdeki mevcut modellere yönlendiriniz. 

*belli demirbaş ürünlerden ve çok satan ürünlerden herzaman elinizde stok bulunsun. böylece acil işleri kaçırmazsınız ve küçük malzeme siparişleri için fazladan kargo ücreti ödememiş olursunuz. tüller pembe,mavi,beyaz, - lateks güller, magnet, şeker, mıknatıs, lavanta, çok saten birkaç çeşit bebek , sünnet ve gelin damat biblosu, kurdeleler, 

* yurtdışı kargolarında kiloya göre ücret alınıyor. bu nedenle ağır modeller yerine hafif ürünlerden yapacağınız modellere yöneliniz. böylece kargo maliyetini en aza indirebilirsiniz. 

*sipariş verirken listenizi acil olmayan sakin zamanlarda planlayınız. böylece ilerde lazım olacak ürünleri de aynı kargoda almış olursunuz. 

*her zaman listenizi ülke kargo sınırına göre yapınız. Örneğin Fransa 30 kg üst sınır. kargoda kilo azaldıkça fiyat artar, kilo arttıkça fiyat düşer. örneğin 10 kilo 90 tl ise 30 kilo 180 tl. gibi.

Yurtdışı Kargolarında sorun çıkıyor mu?

Evet nadirende olsa yurtdışı kargolarında sorun çıkabiliyor. bazen koli gümrükte incelemeye girebiliyor ve gecikebiliyor.  Yurtdışı kargolarında kargoda veya gümrükte çıkabilecek olan sorunlardan firmamız sorumlu değildir. 


Bu kategoride ürün bulunamadı.